O nas

Green Bear jest operatorem na rynku energii odnawialnej, koncentrującym się na pozyskiwaniu, rozwijaniu oraz realizacji projektów z zakresu energii wiatrowej w Polsce.

Nadzorujemy powstawanie farm wiatrowych na wszystkich etapach rozwoju – od wyszukania odpowiedniego terenu, poprzez badania i pozwolenia administracyjne, aż do wzniesienia elektrowni.

Naszą misją jest rozwój energetyki opartej na źródłach energii, które nie ulegają wyczerpaniu. To energia czysta, tania w eksploatacji i przyjazna dla środowiska.

Green Bear kieruje się najwyższymi standardami biznesowymi i etycznymi. Działalność spółki obejmuje również wspieranie inicjatyw lokalnych społeczności poprzez angażowanie się w projekty społeczne. 

Grupa Green Bear powstała w styczniu 2007 roku. Składa się z kilkunastu spółek celowych dedykowanych poszczególnym projektom. Główną spółką, która kieruje działalnością na terenie Polski jest Green Bear Corporation Poland Sp. z o.o.

Udziałowcem wszystkich polskich spółek jest Green Bear S.A. z siedzibą w Luksemburgu. Firmę tworzą prywatni inwestorzy z różnych krajów Europy (Polski, Szwajcarii, Luksemburga i Francji).

Zespół Green Bear tworzą doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, zawsze działający rzetelnie, odpowiedzialnie i z zaangażowaniem.

 

ESAP

 Polityka środowiskowa Green Bear